O nas

Działamy w zakresie opieki profilaktycznej nad pracującymi i posiadamy wpis do rejestru Wielkopolskiego Centrum Medycyny Pracy w Poznaniu - w oparciu o art. 10 ustawy z dnia 27 czerwca 1997 r. o służbie medycyny pracy ( tekst jednolity: Dz. U. z 2004r. Nr 125, poz. 1317 z późn. zm.).

Naszym celem jest szybka i sprawna obsługa każdego klienta. Dbamy o komfort naszych badanych. Znane są nam ich problemy i szukamy dla nich zawsze najlepszych rozwiązań. W ramach medycyny pracy i badań na broń współpracujemy z profesjonalistami, którzy oferują pełen zakres badań lekarskich. Dzięki tej współpracy gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę.

Nasza placówka otrzymała pozytywną ocenę i została zarejestrowana przez Marszałka województwa wielkopolskiego pod numerem 8/2010 na liście pracowni upoważnionych do wydawania orzeczeń o braku przeciwwskazań psychologicznych do prowadzenia pojazdów samochodowych dla kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy i operatorów wózków widłowych oraz maszyn w ruchu.

Psycholog prowadząca badania zarejestrowana jest także pod numerem 69/2014. przez Wielopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu w spisie psychologów upoważnionych do wydawania orzeczeń dla osób ubiegających się lub posiadających pozwolenie na broń .